AktualnościO konkursie GMC

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu GMC Poland!

 

To już 14. edycja  w Polsce, rywalizację poprzedzi „demo training” na nowej symulacji!

Uczestnicy będą walczyć o prawo reprezentowania Polski na Finale Światowym.

 

Do udziału w symulacji Global Management Challenge zapraszamy zespoły od 3 do 5 osób. W konkursie mogą startować drużyny firmowe, złożone z pracowników różnych branż i specjalizacji, jak również studenci, którzy chcą zobaczyć na czym polega w praktyce zarządzenie firmą.

Projekt daje wiele możliwości nauki, rozwoju wiedzy i umiejętności menedżerskich. Ponieważ rolą zespołów jest zarządzanie przedsiębiorstwem z uwzględnieniem wszystkich aspektów i pełnej odpowiedzialności za wyniki firmy, każdy z uczestników znajduje coś dla siebie. Jedni pracują nad rozwojem umiejętności analitycznych, inni korzystają z okazji aby poszerzyć wiedzę na tematy związane z zarządzaniem produkcją, sprzedażą, logistyką. Wszyscy pracują w zespołach, zatem obok rozwoju twardej wiedzy związanej z analizą i podejmowaniem decyzji, rozwijają umiejętności miękkie, współpracy w zespole, podziału obowiązków, wspólnego dzielenia się obowiązkami i odpowiedzialnością.

Konkurs sprawdza się jako kompleksowe szkolenie dla tzw. młodych talentów, jest jednocześnie wartościowym doświadczeniem dla zespołów interdyscyplinarnych, złożonych z pracowników różnych działów. Wspólna praca sprzyja integracji i wymianie wiedzy.

Firmy zainteresowane udziałem swoich pracowników w symulacji zapraszamy do rejestracji zespołów <czytaj więcej o rejestracji zespołów firmowych> lub kontaktu z organizatorem. W związku z tym konkurs poprzedzi tzw. demo training, które rozpocznie się w listopadzie i potrwa 3 tygodnie. Demo dla zespołów reprezentujących firmy jest bezpłatne.

Studenci, którzy chcą się ubiegać o możliwość bezpłatnego udziału w konkursie (pod patronatem sponsorów i partnerów GMC) powinni zarejestrować swój zespół nie później niż do 30 października oraz przesłać Aplikację. Wcześniejsze zgłoszenie do konkursu zwiększa szanse na udział! <czytaj więcej o rejestracji drużyn studenckich>

 

nowa symulacja nowe wyzwania nowe decyzje

W 2013 roku na cały świecie w konkursie zostanie zastosowany nowy rozbudowany symulator GMC! <czytaj więcej>

[prettyfilelist type=”pdf,xls,doc,ppt,zip” filesPerPage=”3″]