HOME SYMULACJA GMC HISTORIA HARMONOGRAM REJESTRACJA DLA STUDENTÓW DLA FIRM CZYTELNIA

Wyniki finału GMC 2009

W dniach 23 – 24 listopada odbyły się rozgrywki finałowe Global Management Challenge. Półfinał, w którym wystartowało 18 zespołów odbył się w Akademii Leona Koźmińskiego. W ścisłym finale, który miał miejsce w siedzibie Banku Millennium spotkało się tylko sześć zespołów.

Laureaci tegorocznej edycji wystartowali w konkursie w kwietniu b.r. W trakcie dwóch etapów rozegranych on-line, od maja do października, pokonali ponad 500 zarejestrowanych w konkursie zespołów. Przez kilka miesięcy podejmowali odpowiedzialne decyzje strategiczne, zdobywali nowe rynki zbytu, rywalizowali o klientów i o wykwalifikowanych pracowników.

W ostatnim etapie rozgrywek spotkały się menedżerskie drużyny Grupy TP i Banku Millennium oraz zespoły studentów, sponsorowane przez Bank Millennium, Nestlé Polska, FPK, Deloitte, ANIMEX, NBPortal.pl, Rzeczpospolitą oraz qpracy.pl. We wtorek 24 listopada na uroczystej Gali ogłoszone zostały wyniki X edycji konkursu GMC Poland.

Najwyższą cenę akcji zarządzanego przedsiębiorstwa uzyskała drużyna studencka SAMBA, której patronuje serwis qpracy.pl. „Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w finałach i rywalizować z tak dobrymi przeciwnikami. To były bardzo emocjonujące dwa dni. Przed nami intensywne przygotowania do finałów światowych ”. Pamiątkowe statuetki dla laureatów wręczył Pan Adam Maciejewski, Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponadto, nagrodę w postaci studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie symbolicznie przekazał Pan Profesor Adam Noga, Prorektor ds. Studiów Ekonomiczno-Społecznych ALK.

Na podium stanął również, zdobywając wicemistrzostwo, zespół Estymator sponsorowany w GMC przez firmę Deloitte. Pamiątkowe dyplomy za zajęcie drugiego miejsca wręczył Pan Tadeusz Deszkiewicz, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji Narodowego Banku Polskiego.

Trzecie miejsce wywalczył zespół Safari5, sponsorowany przez firmę ANIMEX. Drużyna przyjęła nagrody oraz gratulacje od Pana Jacka Chmielewskiego, Dyrektora Departamentu Kadr Banku Millennium. Kolejne miejsca zajął zespół firmowy Grupy TP - G5 oraz BLOCKHOLDERS i TrzyZero - którym patronowała Giełda Papierów Wartościowych.

Przed zwycięzcami tegorocznej edycji Global Management Challenge jeszcze jedno wyzwanie - starcie z reprezentacjami 30 państw na Finałach Światowych w Rosji. W maju Pojadą tam: Natalia Suszczewicz, Tomasz Wróblewski i Michał Adamski.

Wszyscy finaliści otrzymali bardzo cenne nagrody. Oprócz udziału w Finale Światowym GMC, członkowie SAMBY otrzymali zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego, bilety lotnicze TAP Portugal do Lizbony oraz prenumeratę Harvard Business Review Polska. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymali zaproszenia na seminarium z cyklu Autorytety, które poprowadzi w kwieciu 2010 roku Tom Peters - jeden z najbardziej innowacyjnych i wpływowych znawców zarządzania. Nagrodą dla zdobywców trzeciego miejsca jest udział w szkoleniach ESSENTIS.

Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowy Bank Polski
Sponsorzy: Bank Millennium, Deloitte, METRO Group, Telekomunikacja Polska
Patroni medialni: Rzeczpospolita, Parkiet, Personel i Zarządzanie, Marketing w Praktyce, TVN CNBC BIZNES
Współpraca: Bankier.pl, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Harvard Business Review Polska, qpracy.pl


Raport 'Studenci vs rynek pracy'

Prezentujemy wyniki ankiety przeprowadzonej wśród studentów konkursu GMC oraz programu SIFE.

czytaj dalej

Sponsorzy Generalni GMC Poland 2011

Znamy już firmy, które potwierdziły zaangażowanie w Konkurs GMC Poland w charakterze Sponsorów Generalnych.

czytaj dalej

Telekomunikacja Polska sponsorem generalnym GMC Poland 2011

Już po raz kolejny Telekomunikacja Polska została Sponsorem Generalnym Global Management Challenge.

czytaj dalej

Marcin z Guachanche Barracuda opowiada...

O drodze do finałów i przygotowaniach przed Światowym Finałem GMC w Makao...

czytaj dalej

Ceny akcji w finale GMC

Sześć zespołów w finałach walczyło o wyjazd do Makao

czytaj dalej

Przygotowania do finału konkursu

Trwają przygotowania do finału konkursu GMC Poland 2010.

czytaj dalej

Start półfinału

23. lutego do kierowników zespołów zostały rozesłane loginy i hasła do półfinałowej rundy konkursu GMC Poland 2010.

czytaj dalej

Facebook NOWY

Zapraszamy do polubienia naszej nowej strony na Facebook.Poprzednie konto niestety znikło.

czytaj dalej

Loginy i Hasła zostały wysłane!

Loginy i hasła umożliwiające zespołom dostęp do indywidualnych kont II etapu GMC Poland 2010 zostały rozesłane do kierowników drużyn.

read more

10 stycznia rozpoczyna się II etap GMC

W symulacji pozostało już tylko 150 najlepszych z 600 zespołów, które startowały w I etapie.

read more
Zobacz

WYNIKI W TRENINGU

WYNIKI W I ETAPIE

WYNIKI W II ETAPIE

STREFA DLA ZESPOŁÓW




Ogłoszenia

Start 2 etapu GMC

Już 9 stycznia rozpoczynamy II etap konkursu GMC Poland 2011.

czytaj dalej ...

Aktualności

Raport 'Studenci vs rynek pracy'

Prezentujemy wyniki ankiety przeprowadzonej wśród studentów konkursu GMC oraz programu SIFE.

czytaj dalej ...


Copyright © 2008 BIGRAM SA Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by CMS Starla Admin